Poslání Terapeuta Duše

 

Poslání Terapeuta Duše:

„Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.

Terapeut Duše pracuje na základě intuice. A řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem..."

 

Pro koho je Terapie Duše vhodná? Pro dospělé i děti (od cca 12 let - záleží na povaze problému). S mladšími dětmi se pracuje skrze maminku. Pro muže i ženy. 

Tato terapie není vhodná pro drogově závislé. Pro osoby, které užívají psychofarmaka. Pro těhotné a kojící. Pro ty, jež trpí schizofrenií.

V této terapii se řeší potíže, jak fyzické povahy tak  psychické.