Kurz Terapeut Duše

NÁPLŇ KURZU:

1. část - práce na sobě formou meditačních terapií (hluboké čištění na úrovni tohoto i minulých životů)

2. část - teorie a praktická práce ve dvojicích (každý si vyzkouší roli klienta i terapeuta) 

***

Abyste se mohli stát těmi správnými průvodci druhých na cestě k uzdravení, svobodě a autenticitě, je nutné, abyste takovými sami byli. K tomu je určena první část kurzu, kde budeme intenzivně pracovat na sobě samých, tzn. na odstranění zásadních bloků, kterými si bráníme být sami sebou a prožívat život naplno. Těmito bloky nejčastěji jsou pocity viny, nezasloužení si, programy sebetrestání, sebeničení, sliby, kletby, temné energie apod. sahající do hluboké minulosti, do minulých životů. Stejně tak se v meditační terapii ponoříme do svého Nitra, ke své Duši a připomeneme si svůj skutečný původ a léčitelské schopnosti. Vrátíme se Domů. K sobě samým. Ke svým Duším.

Meditační terapie je jemný způsob, jak pracovat se svým Nitrem. Nejedná se o drastické regresní návraty do bolavých vzpomínek. Sama Duše nejlépe ví, od čeho chce být osvobozena a pomocí jednoduchých technik nánosy minulosti společně odstraníme.

Sebeléčením Vás budu jemně provázet já, terapeut Duše. Jedná se o unikátní kurz vytvořený na základě vlastních zkušeností a vedení světelnými bytostmi.

***

Druhá část kurzu je zaměřena na práci s klienty.

Naučíme se:

-           jemně pracovat se Zdrojovou energií, kdy se ve stavu Napojení stáváme kanály a prostředníky mezi Zdrojem a klientem

-           rušit karmická pouta, kletby, sliby, odvádět přivtělené Duše i temné energie a skutečně od-pouštět sobě samým i druhým 

-          pracovat intuitivně, svým Srdcem.

 

***

Kurz je vhodný pro všechny, kdo jsou:

►Starší 18 let

►Kdo neužívají antidepresiva, nejsou závislí na alkoholu či drogách

►Především 1. část kurzu bude velmi intenzivní, můžete být i unavení, proto zvažte své přihlášení také s ohledem na svůj zdravotní stav, za který nesete na kurzu plnou zodpovědnost !

***

Změna programu vyhrazena. 

***

 

Pro získání certifikátu je nutné zúčastnit se celého kurzu a úspěšně zvládnout terapii!

******

Na konci kurzu získáváte certifikát TERAPEUT DUŠE

 

Aktuální termíny naleznete na: https://jsemsamasebou.webnode.cz/certifikovany-kurz-terapeut-duse/